hydraulics výrobek hydraulika hydromotor hydraulický válec ISO6022

TECHNICKÝ POPIS – FUNKCE VÝROBKU

ISO6022 je dvojčinný hydraulický válec s regulovatelným tlumením. V principu je přímočarý hydromotor prvek, který přeměňuje tlakovou energii kapalného média na energii mechanickou – axiální sílu pístní tyče v obou směrech. Svou konstrukcí nevyžaduje zvláštní požadavky na obsluhu a údržbu. Pro bezvadnou a bezpečnou funkci je nutno řídit se provozními a technickými podmínkami.
Svou masivní konstrukcí a řešením bez použití technologie svařování je předurčen pro ty nejnáročnější provozní podmínky zejména z pohledu životnosti. Tato tzv. přírubová konstrukce je výhodná i z pohledu následné demontáže, např. servisních prací při výměně těsniva. Základní rozměry jako např. průměr pístu, průměr pístní tyče, rozměry upevňovacích přírub, čepů a závěsných ok odpovídají normě ISO 6022.

Tyto válce se vyrábějí v několika základních provedeních – A, MF3, MF4, MT4, MS2, MP3, MP5, MP6. Veškeré informace ohledně uchycení a rozměrů naleznete v katalogovém listu.

V případě požadavku na další (nestandardní) typy uchycení kontaktujte, prosím, naše techniky telefonicky, nebo přes kontaktní formulář.

Katalogový list výrobku

Technické parametry

Jmenovitý tlak– 20 MPa
Maximální tlak– 25 MPa (30MPa)
Zkušební tlak– 32 MPa
Pracovní kapalina– hydraulický minerální olej (OH-HM 32, OH-HM 46, OH-HM 64)
Požadovaná filtrace– doporučujeme 25 μm
Teplotní rozsah– kapaliny -20°C ÷ +80°C
 – okolí -20°C ÷ +70°C
Klimatická odolnost– mírné klima WT
Pracovní rychlost– maximální 0,5 m· s-1
Hodnota odolnosti pístní tyče
v solné komoře dle ISO 4540
– 120 hodin

Kompletní katalog HYDRAULICS s.r.o.

 

Kontaktní formulář

Tímto beru na vědomí zpracování osobních údajů společností HYDRAULICS s.r.o., v rozsahu výše uvedených údajů za účelem obchodní komunikace či zpracování nezávazné nabídky.