hydraulics výrobek hydraulika hydromotor hydraulický válec ZH1

TECHNICKÝ POPIS – FUNKCE VÝROBKU

ZH1 je dvojčinný hydraulický válec. V principu je přímočarý hydromotor prvek, který přeměňuje tlakovou energii kapalného média na energii mechanickou – axiální sílu pístní tyče v obou směrech. Svou konstrukcí nevyžaduje zvláštní požadavky na obsluhu a údržbu. Pro bezvadnou a bezpečnou funkci je nutno řídit se provozními a technickými podmínkami.
Ze své podstaty je tento typ válce vhodný pro běžné zatížení, není vhodný pro těžké pracovní podmínky. V případě, že válec má pracovat s vyšším počtem cyklů a vícesměnném provozu, doporučujeme zvolit montovanou variantu válce – např. ISO6022, ISO6020, případně atypickou konstrukci. Neváhejte se kdykoliv obrátit na naše techniky, kteří Vám rádi poradí a vyberou s Vámi nejvhodnější řešení.

Standardně jsou válce vyráběny s uchycením „oko-oko“, lze je samozřejmě vybavit přírubami, čepy, patkami, případně atypickým uchycením. Veškeré informace ohledně uchycení a rozměrů naleznete v katalogovém listu.

V případě požadavku na další (nestandardní) typy uchycení kontaktujte, prosím, naše techniky telefonicky, nebo přes kontaktní formulář.

Katalogový list výrobku

Technické parametry

Jmenovitý tlak– 16 MPa
Maximální tlak– 20 MPa
Zkušební tlak– 25 MPa
Pracovní kapalina– hydraulický minerální olej (OH-HM 32, OH-HM 46, OH-HM 64)
Požadovaná filtrace– min. 40 μm, doporučujeme 25 μm
Teplotní rozsah– kapaliny -20°C ÷ +80°C
 – okolí -20°C ÷ +70°C
Klimatická odolnost– mírné klima WT
Pracovní rychlost– maximální 0,5 m/s
Hodnota odolnosti pístní tyče
v solné komoře dle ISO 4540
– 120 hodin

Kompletní katalog HYDRAULICS s.r.o.

 

Kontaktní formulář

Tímto beru na vědomí zpracování osobních údajů společností HYDRAULICS s.r.o., v rozsahu výše uvedených údajů za účelem obchodní komunikace či zpracování nezávazné nabídky.