hydraulics výrobek hydraulika hydromotor hydraulický válec ZH2RT

TECHNICKÝ POPIS – FUNKCE VÝROBKU

ZH2RT je dvojčinný hydraulický válec s tlumením koncových poloh s regulací. V principu je přímočarý hydromotor prvek, který přeměňuje tlakovou energii kapalného média na energii mechanickou – axiální sílu pístní tyče v obou směrech. Svou konstrukcí nevyžadují zvláštní požadavky na obsluhu a údržbu. Pro bezvadnou a bezpečnou funkci je nutno řídit se provozními a technickými podmínkami. Tento typ je oproti předchozímu typu doplněný o tlumení koncových poloh s regulací. Tlumení funguje jako omezení průtoku oleje v poslední části zdvihu, kterým dojde ke zpomalení pohybu pístní tyče a tím snížení rázů, které by se jinak přenášely z hydraulického válce do konstrukce. Tlumení je regulovatelné, lze tedy nastavit, jakou rychlostí bude válec poslední část zdvihu dojíždět do krajní polohy. Pro těžký a cyklický provoz doporučujeme zvolit variantu nesvařovanou – montovanou ISO6022, případně atypickou podle požadavků.

Standardně jsou válce vyráběny s uchycením „oko-oko“, lze je samozřejmě vybavit přírubami, čepy, patkami, případně atypickým uchycením. Veškeré informace ohledně uchycení a rozměrů naleznete v katalogovém listu.

V případě požadavku na další (nestandardní) typy uchycení kontaktujte, prosím, naše techniky telefonicky, anebo přes kontaktní formulář.

Katalogový list výrobku

Technické parametry

Jmenovitý tlak– 20 MPa
Maximální tlak– 25 MPa
Zkušební tlak– 32 MPa
Pracovní kapalina– hydraulický minerální olej (OH-HM 32, OH-HM 46, OH-HM 64)
Požadovaná filtrace– doporučujeme 25 μm
Teplotní rozsah– kapaliny -20°C ÷ +80°C
 – okolí -20°C ÷ +70°C
Klimatická odolnost– mírné klima WT
Pracovní rychlost– maximální 0,5 m· s-1
Hodnota odolnosti pístní tyče
v solné komoře dle ISO 4540
– 120 hodin

Kompletní katalog HYDRAULICS s.r.o.

 

Kontaktní formulář

Tímto beru na vědomí zpracování osobních údajů společností HYDRAULICS s.r.o., v rozsahu výše uvedených údajů za účelem obchodní komunikace či zpracování nezávazné nabídky.