27. 4. 2023

Firemní ples 2023

Ohlédnutí za firemním plesem


O tom, že náš první firemní ples v roce 2020 měl velký úspěch, není pochyb. Všichni jsme se těšili, jak se tato akce stane velkolepou tradicí, no ale přišel kovid a my jsme byli šťastní, že jsme zažili alespoň ten jeden…avšak po dvouleté pauze se začaly ozývat hlasy zaměstnanců, jestli už není příhodná doba na to, zase uspořádat ples. A to, co se na začátku roku zdálo utopií – a našli se i tací, kteří v realizaci moc nevěřili – se 17.2.2023 proměnilo v čistou realitu. Šest týdnů příprav se vyplatilo a společenský večer si tak naplno užilo přes 60 párů – našich zaměstnanců a jejich poloviček.

Sálem kulturního domu v Dolní Lhotě zněly tóny kapely FOCUS až do třetí hodiny ranní. Že to vzali všichni poctivě, svědčí i fakt, že ještě ve dvě ráno nebylo na tanečním parketu k hnutí. O doprovodný program se postaraly krásné břišní tanečnice ze zlínské skupiny ORIANA DANCE, které divákům pod vedením Marušky Vaněčkové předvedly tanec s křídly a se šavlemi.

Bez tomboly by to nebyl správný ples, a tak nechyběla ani v Dolní Lhotě. Účastníci vyhrávali nejen drobné dárky pro pobavení, ale i značkové nářadí, hlavní cenou pak byl zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč.

Největší odměnou pro realizátorky byla skvělá nálada po celý večer, úsměvy na tvářích všech zúčastněných i to, že se sál zamykal až za ranního zpěvu ptáků. Prohlédněte si přiložené fotky – mrkněte, jak to všem neuvěřitelně slušelo a aspoň na chvilku se přeneste do onoho kouzelného večera, plného radosti a příjemných zážitků