29. 9. 2021

Už je nám 30 let

Oslava 30. výročí od založení společnosti HYDRAULICS


To, že se blíží další, tentokrát kulaté narozeniny naší firmy, jsme samozřejmě věděli. Co však pořád zahaloval závoj nejistoty, byly možnosti případných oslav tohoto výročí, a to kvůli neustálým změnám v opatřeních v rámci koronavirové pandemie. Nakonec se však přece jen zadařilo a tuto akci jsme odstartovali slavnostním obědem pro zaměstnance v pátek 10.9.2021.

Jediné, co člověk pořád nějak neovlivní, je počasí. To nám naštěstí vyšlo vyloženě ukázkově, a tak díky příjemnému babímu létu jsme si mohli užít všemožných aktivit, které byly pro zaměstnance a jejich rodiny zorganizovány. Nejmenší členové mohli vybít svou energii ve skákacím hradě nebo při míčových hrách. Jako malí motýlci obletovali také paní tatérku, která pro děti zajišťovala ozdůbky na všech možných partiích, a opravdu se nezastavila až do večerních hodin. Nutno dodat, že se na tetovačku sem tam odvážil i některý ze zaměstnanců, čímž jsme paní tatérce alespoň zvýšili návštěvnický věkový průměr Usmívající se Dospělí si mohli vyzkoušet střelbu z flobertky a vzduchovky nebo se společně se svými ratolestmi povozit v koňském kočáře. Po celé odpoledne nám hudební doprovod jakožto příjemnou kulisu zajišťoval moderátor a DJ Vašek Řepa nebo cimbálovka Klobučánek.

Při této příležitosti také jednatelé firmy spolu s úřadujícím i vysloužilým starostou obce slavnostně pokřtili nově vybudovanou příjezdovou cestu do areálu společnosti HYDRAULICS.

Podle obsazenosti na jednotlivých stanovištích lze usoudit, že se zaměstnanci dobře bavili, nehledě na to, že se akce protáhla do pozdních večerních hodin. Děkujeme proto nejen všem zaměstnancům za jejich účast a že i oni svým kouskem přidali do celkově příjemné atmosféry, ale také jednatelům, že se akci podařilo uskutečnit.