4. 3. 2019

Turnaj ve stolním tenise 2019

Krátké ohlédnutí za první sportovní akcí nového roku

V letošním roce se v naší společnosti uskutečnil první ročník v turnaji ve stolním tenise. Celkem se přihlásilo 28 hráčů, z toho 26 mužů a 2 ženy. Turnaj byl rozlosován do 7 skupin. Již zápasy v jednotlivých skupinách ukazovaly, že i když se tento sport dlouho nehraje, tak se nezapomíná. Po krásných a bojovných utkáních postoupilo čtrnáct nejlepších hráčů do užšího finále.

Vyvrcholení samotného turnaje proběhlo v pátek 22.2.2019 od 15 hodin v prvním patře budovy č. 7. Již od prvních soubojů bylo na všech hráčích znát velké napětí a snaha po vítězství. Aby ne, když velkou motivací byl krásný putovní pohár pro vítěze turnaje.

Vítězem mužského finále se stal Josef Trunkát, druhé místo obsadil Petr Krajča a třetí Josef Bělaška. Vítězkou ženského finále se stala Iveta Majzlíková, druhé místo obsadila Gabriela Zemanová.

Děkuji majitelům společnosti za možnost uspořádání tohoto turnaje. Všichni se již nyní těšíme na druhý ročník a věříme, že hráčská účast bude ještě větší a podaří se nám vytvořit i samostatný turnaj žen.