Prohlášení o pšístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Internetové stránky www.hydraulics.cz jsou přístupné podle specifikace definované zákonem č. 365/2000 Sb., metodik Blink Friendly Web, WCAG 2.0.
 

Kód a design stránek
Zdrojový kód těchto stránek důsledně dodržuje syntaktická a sémantická pravidla definovaná mezinárodním konzorciem W3C a je validní podle standardu XHTML 1.0 Strict. Jednotnou a univerzálně funkční vizuální prezentaci obsahu garantují důsledně strukturalizované kaskádové styly, které jsou zcela odděleny od obsahu i funkčního výkoného jádra webu. Základní stylopis striktně odpovídá standardu CSS 2.0 a zajištuje jednotné zobrazení a plnou funkčnost stránek pro všechny hlavní internetová prohlížeče.

Přístupnost informačního obsahu
Informačního obsahu webu je vždy stejný a plnohodnotný nezávisle na technologii použité k jeho prezentaci.
Plnou vizuální i funkční podporu mají stránky v těchto prohlížečích pro Windows a na platformě PC:
- Internet Explorer 7 a vyšší
- FireFox 2.5 a vyšší
- Safari 3.2 a vyšší
- Opera 9 a vyšší
- Chrome

Dále klade plná podpora stránek na internetový prohlížeč tyto požadavky:
- automatické načítání obrázků
- zpracování kaskádových stylů
- interpretace JavaScriptu

Prohlášení o přístupnosti:
Bez povolení těchto vlastností a pro ostatní prohlížeče, platformy a výstupní zařízení nemusí být vždy dodržen jednotný vzhled a funkčnost prezentace. V případě nekompatibility některé části webu je však vždy stejný informační obsah v plném rozsahu zpřístupněn alternativním způsobem.

Texty a obsah stránek
Veškeré texty na tomto webu mají standardní formát, kontrastní barvy vzhledem k pozadí a jsou zobrazeny v jednotné znakové sadě (UTF-8). Velikost písma je definována v relativních jednotkách a lze ji pomocí standardních nástrojů integrovaných v internetových prohlížeči jednoduše zvětšovat a zmenšovat. Uživatelské rozhraní prezentace je navrženo s důrazem na snadnou orientaci v obsahu a jednoduché ovládání nejen v alternativních prohlížečích ale i pro návštěvníky se specifickými potřebami.
Přepínání klávesou TAB (tabindex)
Ovládání stránek není závislé na použití myši, ale navigační odkazy lze je procházet pomocí klávesy TAB.
 

Spojovatelka: +420 577 199 211, Fax: +420 577 199 212, e-mail: hydraulics@hydraulics.cz

Kontaktní formulář Ke stažení