Prodej materiálu

Prodej

Chromované tyče

Chromované pístní tyče slouží především k výrobě základní pohyblivé části hydraulického válce. Můžeme je rozdělit podle rozměru venkovního průměru, použitého materiálu a podle požadovaných technologických vlastností jejího povrchu. Pístní tyče jsou balené v ochranné papírové nebo plastové fólii a nakonzervované. Dodací lhůty jsou velmi krátké.
Na skladě máme k dispozici stovky položek, které jsme schopni nařezat a expedovat druhý pracovní den po objednávce. Skladovaný sortiment neustále rozšiřujeme. Samozřejmostí jsou technické atesty a poradenské služby zkušených pracovníků obchodního oddělení firmy.

Zde si můžete stáhnout katalog chromovaných tyčí:

 

Přesné trubky

Přesná ocelová trubka tvoří základní nepohyblivou část hydraulického válce. Slouží k vedení pístu osazeného těsnícími manžetami. Podobně jako u chromovaných pístních tyčí máme k dispozici na firemním skladě stovky položek od vnitřního průměru 25 H8 až 250 H8, s rozdílnými tloušťkami stěn. Trubky jsou nakonzervovány a menší množství jsme schopni nařezat a expedovat druhý pracovní den po objednávce. K dodávce přikládáme technické atesty, konce trubek jsou chráněny proti poškození při dopravě.

Zde si můžete stáhnout katalog přesných trubek:

 

Vodící tyče

Vodící tyče se používají jako lineární vedení kuličkových a kluzných ložisek.
Tyče dodáváme od průměru 4mm do průměru 120mm v různých materiálových provedeních a také duté.
Tyče dodáváme našim zákazníkům nařezané v požadovaných délkách a počtech.
Mají široké uplatnění, zejména:

K vodícím tyčím jsme schopni zajistit i doplňující sortiment jako jsou podpěry, kuličkové vedení apod.

Zde si můžete stáhnout katalog vodících tyčí:

 

Těsnění 

Na firemním skladě v Sehradicích máme k dispozici jak pro potřeby vlastní výroby, tak i pro další prodej tisíce položek těsnících prvků hydraulických válců. Jedná se především o těsnící manžety pístu a víka a o statické těsnění
( O kroužky a měděné podložky). 

Zde si můžete stáhnout katalog těsnění:

 

Hydraulické hadice

Nově od roku 2016 nabízíme také hydraulické hadice. Vyrábíme hydraulické hadice typu 1SN, 2SN, 2SC, 4SP ve světlosti od DN06 po DN38 s nejrůznějšími typy koncovek v metrických i palcových závitech. Přehled o sortimentu najdete v našem katalogu hydraulických hadic.

Zde si můžete stáhnout obchodní katalog:

 

Ostatní zboží

Firma HYDRAULICS s.r.o. Sehradice patří mezi největší výrobce přímočarých hydromotorů – hydraulických válců v České republice.
Mezi naše již standardní obchodní zboží chromované pístní tyče,  přesné trubky a těsnění postupně zařazujeme další prvky související s průmyslovou hydraulikou.
V současné době dodáváme za cenově příznivé relace hydraulické hadice s různými koncovkami, šroubení a rychlospojky, koncová oka s kloubovými ložisky, kloubová ložiska a vložky ok, krycí plastové zátky, hydraulické rozvaděče a další zboží. 

Zde si můžete stáhnout obchodní katalog:

 

Kontaktní formulářPoslat odkaz

Spojovatelka: +420 577 199 211, Fax: +420 577 199 212, e-mail: hydraulics@hydraulics.cz

Kontaktní formulář Ke stažení